Nowy Numer 8/2018 Archiwum

Siatkarskie zmagania

Tak jak przed rokiem Siarka pokonała Grom.

W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się III Mecz Charytatywny o SuperPuchar Prezydenta Miasta Tarnobrzega. Po raz drugi stanęły naprzeciw siebie drużyna Gromu, mistrz Tarnobrzeskiej Amatorskiej Ligii Piłki Siatkowej, i trzecioligowy zespół KPS Siarka - MOSiR Tarnobrzeg. W dwusetowym pojedynku lepsi okazali się zawodnicy Siarki. Pokonanemu Gromowi należy oddać honor, gdyż dzielnie walczył o każdy punkt, chwilami zyskując nawet przewagę nad rywalem.

- Po raz trzeci bierzemy udział w tym przedsięwzięciu, zwłaszcza z uwagi na szczytny cel. Jest to również forma promocji piłki siatkowej - mówił reprezentant zwycięzców Tomasz Fałkowski. - Tego typu spotkania są doskonałą zabawą dla nas, jak również publiczności, wśród której nie brakuje dzieci.

Warto nadmienić, że Siarka w tym sezonie wywalczyła awans do III ligi.

Dla najmłodszych i młodzieży organizatorzy przygotowali kilka niespodzianek, w tym serwowanie lub rzut piłką do celu. - Ja trafiłem do koła, w którym były koszulka i smycz na klucze - cieszył się Jaś Kondrat. - Koszulka, zważywszy na rozmiar, będzie dla mnie - śmiał się jego tata.

Jaś lubi nie tylko oglądać, ale również grać w siatkówkę. Przychodzi też z tatą na mecze lub kibicuje jego drużynie, gdy gra w ramach Tarnobrzeskiej Amatorskiej Ligii Piłki Siatkowej.

Mecz o superpuchar stanowił jedno z pierwszych wydarzeń w programie tegorocznych Dni Tarnobrzega, które startują już jutro, tym razem nad Jeziorem Tarnobrzeskim.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Reklama

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Reklama

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy