• facebook
 • rss
 • Siatkarskie zmagania

  Marta Woynarowska Marta Woynarowska

  dodane 02.06.2017 20:29

  Tak jak przed rokiem Siarka pokonała Grom.

  W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się III Mecz Charytatywny o SuperPuchar Prezydenta Miasta Tarnobrzega. Po raz drugi stanęły naprzeciw siebie drużyna Gromu, mistrz Tarnobrzeskiej Amatorskiej Ligii Piłki Siatkowej, i trzecioligowy zespół KPS Siarka - MOSiR Tarnobrzeg. W dwusetowym pojedynku lepsi okazali się zawodnicy Siarki. Pokonanemu Gromowi należy oddać honor, gdyż dzielnie walczył o każdy punkt, chwilami zyskując nawet przewagę nad rywalem.

  - Po raz trzeci bierzemy udział w tym przedsięwzięciu, zwłaszcza z uwagi na szczytny cel. Jest to również forma promocji piłki siatkowej - mówił reprezentant zwycięzców Tomasz Fałkowski. - Tego typu spotkania są doskonałą zabawą dla nas, jak również publiczności, wśród której nie brakuje dzieci.

  Warto nadmienić, że Siarka w tym sezonie wywalczyła awans do III ligi.

  Dla najmłodszych i młodzieży organizatorzy przygotowali kilka niespodzianek, w tym serwowanie lub rzut piłką do celu. - Ja trafiłem do koła, w którym były koszulka i smycz na klucze - cieszył się Jaś Kondrat. - Koszulka, zważywszy na rozmiar, będzie dla mnie - śmiał się jego tata.

  Jaś lubi nie tylko oglądać, ale również grać w siatkówkę. Przychodzi też z tatą na mecze lub kibicuje jego drużynie, gdy gra w ramach Tarnobrzeskiej Amatorskiej Ligii Piłki Siatkowej.

  Mecz o superpuchar stanowił jedno z pierwszych wydarzeń w programie tegorocznych Dni Tarnobrzega, które startują już jutro, tym razem nad Jeziorem Tarnobrzeskim.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół