• facebook
 • rss
 • Podsumowanie strefy kibica

  ks. Tomasz Lis

  dodane 01.07.2016 17:08

  Mimo wczorajszej przegranej naszej drużyny piłkarskiej z ekipą z Portugalii jesteśmy dumni z postawy naszych piłkarzy. Byli waleczni, ambitni i w niczym nie ustępowali najlepszym. My dziękujemy także kibicom, którzy bawili się w naszej strefie kibica „Gościa Niedzielnego” Nagroda należy się strefie w Raniżowie.

  W dniu rozpoczęcia turnieju piłkarskiego Euro 2016 we Francji ogłosiliśmy wspólną zabawę kibicowania naszej drużynie i innym zespołom podczas rozgrywanych meczów.

  Do naszej zabawy przyłączyło się wiele osób z różnych miejscowości, gdzie wspólnie zasiadano do oglądania transmisji z piłkarskich potyczek. Strefa kibica „Gościa Niedzielnego” rosła ze spotkania na spotkanie, tym bardziej, gdy nasi odnosili zasłużone zwycięstwa.

  Do naszej redakcji zdjęcia przysyłano z wielu miejsc w diecezji, ale także spoza granic naszego kraju. Dziękujemy ks. Mateuszowi Kusztybowi, który dzielnie kibicował naszym w dalekiej Botswanie wraz ze sowimi przyjaciółmi z misji.

  Otrzymywaliśmy zdjęcia z grupowego kibicowania, z rodzinnych stref kibica a także indywidualne fotki, które pokazywały jak bardzo jesteśmy z naszymi piłkarzami.

  Niestety wczorajszy mecz nie zakończył się zwycięstwem. Przegrana w rzutach karnych z Portugalią pozbawiła nas szans na awans do najlepszej czwórki europejskich zespołów. Mimo porażki, każdy z nas był dumny z gry i postawy polskich piłkarzy na boiskach Euro 2016. Do dziś chce się krzyczeć: Biało-czerwone to barwy niezwyciężone!

  Wiemy doskonale, że w wielu miejscach będziecie oglądali kolejne mecze Euro 2016.

  Podsumowując strefę kibica i naszą wspólna zabawę, chcemy jako Sandomierska Redakcja „Gościa Niedzielnego” uhonorować strefę kibica z Raniżowa, która wiernie towarzyszyła naszemu wspólnemu kibicowaniu i regularnie po każdym meczu przysyłała fotki ze wspólnej zabawy. Inicjatorem strefy był ks. Damian Szypuła, który w strefie gromadził ministrantów, młodzież i wszystkich chętnych. Nagrodą za wspaniały doping udokumentowany fotografiami jest piłka do gry w piłkę nożną, jakiej używa się podczas turnieju Euro 2016. Serdecznie gratulujemy. Nagrodę można odebrać w redakcji sandomierskiego „Gościa Niedzielnego”.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół