• facebook
 • rss
 • Grom nie rozgromił

  Marta Woynarowska

  dodane 04.06.2016 09:40

  Czwartoligowy zespół okazał się jednak lepszy od amatorskiego.

  W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu odbył się mecz o superpuchar prezydenta miasta, w którym zmierzyły się drużyny Grom i KPS Siarka Tarnobrzeg. Zawody miały charakter charytatywny, gdyż pieniądze zebrane podczas zabawy trafiły do tarnobrzeskiego Domu Dziecka na wakacyjne wyjazdy jego podopiecznych.

  Po zaciętej, niezwykle wyrównanej walce, obie drużyny bowiem nie odpuszczały, do końca walcząc o zwycięstwo, okazało się, że minimalnie lepsi byli czwartoligowi siatkarze KPS Siarka. W dwóch setach pokonali drużynę Grom, ambitnie grających tegorocznych mistrzów 21. edycji Tarnobrzeskiej Amatorskiej Ligii Piłki Siatkowej. – Po raz drugi bierzemy udział w meczu o superpuchar prezydenta miasta. Ponieważ rozgrywany jest w celach charytatywnych, dlatego bardzo chętnie występujemy i mamy zamiar, jeśli tylko zaistnieje taka potrzeba, grać także w kolejnych latach. Tego typu imprezy dają nam bardzo wiele radości i satysfakcji, że możemy dać jakąś odrobinę z siebie innym, że mamy pewien wkład w pomoc dzieciom z placówki opiekuńczo-wychowawczej. Dzisiejszy mecz jest pokazowy i ma charakter towarzyski, więc zawodnicy podchodzą do niego inaczej, na luzie, chociaż naturalnie zawsze jest chęć pokazania się z jak najlepszej strony i chęć wygrania – mówił Tomasz Fałdowski, rozgrywający zwycięskiej drużyny.

  W przerwie pomiędzy setami oraz po zakończeniu meczu organizatorzy przygotowali dla publiczności – dla dzieci i dorosłych – atrakcje, m.in. zawody w serwowaniu do celu. Najlepiej serwujący mogli liczyć na nagrody-niespodzianki.

  Organizatorami wydarzenia były m.in. Urząd Miasta, MOSiR oraz Tarnobrzeskie Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Siatkowej. Mecz odbył się w ramach Dni Tarnobrzega.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół