• facebook
 • rss
 • Przy kawie o pieniądzach

  Andrzej Capiga

  dodane 17.04.2016 16:43

  Do wzięcia jest nawet 800 tys. złotych.

  Jeśli masz pomysł na nowe rozwiązanie gospodarcze, produkt czy usługę - zgłoś się do Inkubatora Technologicznego w Stalowej Woli. Trwa tam bowiem nabór do programu „start-upów”, oferującego kompleksowe wsparcie dla pomysłodawców.

  - Nie ma głupich pomysłów na biznes. Czasami brakuje tylko wsparcia życzliwych osób, dobrego słowa, motywacji. Od tego się zaczyna. My chcemy dać możliwość realizacji tych pomysłów. Pod względem administracyjnym, prawnym czy promocyjnym. Od podobnych programów tego typu start-upy różnią się tym, że nie oferują tylko pieniędzy na kupno auta czy wynajmu lokalu w ramach otwieranej działalności. Można powiedzieć, że powołujemy sztab ludzi, którzy razem pracować będą nad czyimś sukcesem. To ogromne wsparcie psychiczne i rzadka okazja, żeby już dzisiaj, teraz zrealizować swoje marzenia - mówi Edyta Gargaś z Inkubatora Technologicznego.

  Przybyło kilkudziesięciu kandydatów na biznesmenów   Start-upy
  Przybyło kilkudziesięciu kandydatów na biznesmenów
  Andrzej Capiga /Foto Gość
  W projekcie mogą wziąć udział osoby do 35. roku życia, które zgłoszą swoje pomysły pojedynczo lub zespołowo. Pierwsze start-upowe śniadanie, na którym przy kawie i ciastku omawiano pomysły, odbyło się w kawiarni „Konesso Cafe” w Stalowej Woli. Zjawiło się kilkadziesiąt młodych osób spragnionych sukcesu.

  -  Przy kawie i ciastku rozmawialiśmy o pomysłach, o planach, marzeniach i wątpliwościach. Chcemy stworzyć zaplecze wsparcia dla młodych, ambitnych osób, które właśnie w Stalowej Woli chcą rozpocząć swoją zawodową przygodę - dodaje Anna Kusz, która z ramienia Miejskiego Zakładu Komunalnego zajmuje się promocją projektu.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół