• facebook
 • rss
 • Miasto sukcesu

  Andrzej Capiga

  dodane 10.03.2016 18:21

  Zagraniczni radcy handlowi gościli w Stalowej Woli.

  Są oni zrzeszeni w Klubie Radców Handlowych, który działa przy Krajowej Izbie Gospodarczej. Do Stalowej Woli przyjechało ich 33. W auli Zamiejscowego Ośrodka Dydaktycznego Politechniki Rzeszowskiej spotkali się oni z przedstawicielami lokalnego biznesu oraz władzami miasta, w tym starostą stalowowolskim Januszem Zarzecznym i prezydentem Lucjuszem Nadbereżnym. Obecny był także poseł na Sejm Rafał Weber.

  Prestiżowa wizyta służby dyplomacji gospodarczej z ponad 30 państw była doskonałą okazją do zaprezentowania potencjału ekonomicznego miasta oraz przekazania zaproszenia dla zagranicznych firm do inwestowania w Stalowej Woli.

  Prezydent zachęcał do inwestowania w Stalowej Woli   Zagraniczna wizyta
  Prezydent zachęcał do inwestowania w Stalowej Woli
  Andrzej Capiga /Foto Gość

  - Jesteście dziś państwo w mieście nieprzypadkowym, o młodej, ale bardzo ciekawej historii– powiedział prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny. Pokrótce przedstawił ją następnie gościom.

  – Również i dziś miasto ma się czym pochwalić, będąc silnym ośrodkiem przemysłowym. Stalowa Wola jest miejscem, gdzie można osiągnąć sukces i się rozwijać – dodał prezydent.

  Następnie radcy handlowi odwiedzili miejscową strefę ekonomiczną oraz Hutę „Stalowa Wola”. Wcześniej zobaczyli również Baranów Sandomierski i Rzeszów.

  Spotkali się z przedstawicielami biznesu   Zagraniczna wizyta
  Spotkali się z przedstawicielami biznesu
  Andrzej Capiga /Foto Gość

   

   

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół