• facebook
 • rss
 • Chcieć to móc

  Piotr Duma

  dodane 08.08.2015 16:35

  Pod hasłem „Wakacje z pomocą” nad Jeziorem Tarnobrzeskim odbył się wielki koncert charytatywny.

  Adresatką tej akcji jest pani Wioletta, tarnobrzeżanka, która cierpi na nowotwór piersi czwartego stopnia z przerzutami do kości, śródpiersia, węzłów chłonnych i płuc. I pomyśleć, że wszystko zaczęło się od założenia przez jej córkę Natalię postu na jednym z portali społecznościowych. – Na ten ruch zdecydowałam się w dniu urodzin mamy, bo wiedziałyśmy, że same, bez pomocy innych nie będziemy w stanie zebrać pieniędzy na nierefundowane, bardzo drogie zabiegi. Ale wtedy absolutnie nie myślałam, że uda się zorganizować tak piękną imprezę – powiedziała Natalia Garboś. Wcześniej na terenie rodzinnego tarnobrzeskiego osiedla Zakrzów odbyły się dwa pikniki, z których dochód przeznaczono na leczenie pani Wioletty. Stały się one impulsem do przygotowania dużego koncertu.

  Program koncertu „Wakacje z pomocą” był bardzo zróżnicowany. Na scenie występowały zespoły muzyczne oraz grupy taneczne. Widzowie mieli również okazję zobaczyć pokaz mody, a także prezentacje mistrzów fitness i kulturystyki. Specjalnie zaproszeni strongmani przeciągali wielki samochód ciężarowy. Również poza estradą nie brakowało atrakcji. Za symboliczne opłaty każdy mógł mieć profesjonalnie wykonany makijaż, fryzurę, skorzystać z porad zdrowotnych. Była loteria fantowa, a wolontariusze z puszkami przechadzali się po terenie imprezy, zachęcając do złożenia datków.

  – W czasie przygotowań do dzisiejszego koncertu doświadczyłam wielu ciepłych słów, pozytywnego odzewu artystów, sponsorów i ludzi dobrej woli. Ale zdarzały się także momenty trudne, smutne, przykre – zmęczona, ale i szczęśliwa opowiadała Natalia.

  Organizatorom udało się zaprosić m.in. górali z zespołu Baciary oraz hip-hopowca KaeNa.

  Organizacja kolejnych koncertów uzależniona będzie od stanu zdrowia pani Wioletty.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół