• facebook
 • rss
 • Galeria "Pod Aniołem"

  ks. Tomasz Lis

  dodane 15.12.2014 22:11

  Przy ul. Żeromskiego na 300 mkw. w nowo otwartym sklepie można kupić niemalże wszystko z asortymentu artykułów religijnych, dewocjonaliów, wyposażenia liturgicznego czy strojów dla duchownych. Zaimponować może także bardzo szeroki wybór książki religijnej.

  Obok sandomierskiego seminarium, w zabytkowych budynkach przy diecezjalnym wydawnictwie i księgarni, wygospodarowano olbrzymią powierzchnię wystawowo-handlową, na której zorganizowano sklep z bardzo szerokim asortymentem artykułów religijnych, liturgicznych i księgarskich. – Jest to dzieło wielu osób, które poprzez swoje pomysły, zaangażowanie i olbrzymi nakład pracy i serca doprowadziły do finalizacji tak potrzebnego miejsca, gdzie każdy będzie mógł wybrać coś dla siebie czy dla bliskich, kupić ciekawą książkę czy potrzebne artykuły religijne – mówił ks. Leszek Pachuta, dyrektor księgarni i wydawnictwa diecezjalnego. Dyrektor podziękował także wszystkim tym, którzy przyczynili się do końcowego sukcesu, jakim jest otwarcie galerii.

  Nowy sklep poświęcił bp Krzysztof Nitkiewicz, życząc, aby to miejsce służyło dobru wielu ludzi i włączało się we wspólne dzieło ewangelizacji. - Jest to chyba pierwsza galeria katolicka w Polsce. Chcemy dotrzeć do dużej grupy odbiorców z naszą ofertą, która obejmuje między innymi bogaty wybór książki katolickiej, edukacyjno-wychowawczej, historycznej czy popularnonaukowej, zawierającej wartości chrześcijańskie. Ponadto mamy ciekawy zestaw artykułów religijnych i dewocjonaliów, prezentów, artykułów wyposażenia liturgicznego kościołów, a także szeroki wybór elementów ubioru osób duchownych. W przyszłości mamy nadzieję poszerzyć naszą ofertę o możliwość zamówień internetowych i telefonicznych - mówił Piotr Chmielewski, manager sklepu.

  Galeria jest otwarta od poniedziałku do piątku w godz. od 8 do 17 , zaś w soboty - od 8 do 14. Dla klientów, którzy odwiedzą galerię w najbliższych dniach, przygotowano bardzo bogatą ofertę rabatową i świąteczną.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół