• facebook
 • rss
 • Ksiądz Mateusz znów w akcji

  ks. Tomasz Lis

  dodane 06.07.2013 23:38

  Napad w kościele, policjantka Karolina zakładniczką przestępców i kulinarne tajemnice biskupiej kuchni będą tematami nowych odcinków „Ojca Mateusza”.

  Przez trzy dni na ulicach Sandomierza nagrywano sceny do nowych odcinków popularnego serialu o księdzu odznaczającym się szczególnymi zdolnościami detektywistycznymi. Po raz kolejny ks. Mateusz Żmigrodzki będzie pomagał sandomierskim policjantom rozwiązywać kolejne kryminalne zagadki i ratował swoich parafian z niejednej opresji. - Nagrywamy sceny do kolejnej edycji serialu „Ojciec Mateusz”. Będzie to siedem nowych odcinków przedstawiających historie, które rozegrają się tym razem tylko w Sandomierzu. Pewnym novum jest to, że trzy odcinki reżyseruje sam Artur Żmijewski, a kolejne cztery Wojciech Nowak. Jeden z odcinków, rozegra się w kościele, gdzie dokona się napad. Do świątyni wchodzi nasza policjantka Karolina, która stanie się zakładniczką przestępców. Jak potoczą się jej losy, to pokaże nasz serial – uchyla rąbka tajemnicy Marzena Wardzyk, drugi reżyser serialu.

  W innym odcinku bohaterką będzie pani Natalia, która dostanie propozycję pracy w „Nowinkach Sandomierskich”, gdzie poprowadzi kącik kulinarny. Uda się, więc do biskupa, aby opowiedzieć czytelnikom, co serwuje kuchnia w domu biskupim. - Natalia odkrywa w sobie talent kulinarny, którym, jak dobrze wiemy, nie była dotąd obdarzona. Aż tu nagle zostaje powierzony jej blog kulinarny na łamach sandomierskiej gazety. Wpada więc na pomysł, aby porozmawiać z księdzem biskupem, co takiego zazwyczaj je tak dostojna osoba, jaką jest biskup – podpowiada Kinga Preis, odgrywająca rolę Natalii. Nowa seria będzie emitowana po wakacjach.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  • siempre1
   08.07.2013 11:45
   Czy rzeczywiście potrzebny jest komukolwiek ksiądz-detektyw? Ksiądz rozwiązujący zagadki występków i zbrodni? Ksiądz prowadzący za rękę funkcjonariuszy policji? Ksiądz, który zastępuje stosowne służby?
  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół